wyszukajpionowo.pl - analizy danych, raporty, Excel, analiza, tworzenie makr VBA, automatyzacja prezentacji, makra Visual Basic

VBA, Excel, automatyzacja - oferta

Pakiet Microsoft Office to potężne narzędzie wspierające prace analityczne, automatyczne generowanie raportów, tworzenie i obróbkę danych do dalszej analizy, a także codzienną pracę biurową.
Dzięki Visual Basicowi, który dostępny jest z poziomu Excela można tworzyć makra VBA, które automatyzują przetwarzanie danych, aktualizację prezentacji czy kreowanie raportów i analizowanie dużej ilości danych. Używając makr Visual Basic można także tworzyć nowe funkcje w Excelu, aktualizować bazy danych w Accessie a nawet automatycznie pobierać i wgrywać pliki na FTP.
VBA daje możliwość tworzenia formularzy, które systematyzują wprowadzanie, przechowywanie i drukowanie danych biznesowych.

Visual Basic idealnie sprawdza się w przypadku analiz i raportów, które trzeba wykonywać cyklicznie. Powtarzające się prace wykonywane raz dziennie, raz w tygodniu czy w miesiącu można zautomatyzować. Tworząca makra VBA raporty same aktualizują się o nowe dane, można wykonywać dowolne obliczenia, tworzyć dashboardy z najważniejszymi podsumowaniami.

VBA w Excelu pozwala nawet na automatyczną aktualizację danych o wybranej godzinie. Makro w VBA może samo włączyć tworzenie raportu.

Jeżeli są Państwo zainteresowani automatyzacją raportów, tworzeniem narzędzi i analiz, które wspierają pracę w Państwa firmie, zapraszamy do kontaktu.
Telefon: 793 814 751 lub info@wyszukajpionowo.pl.

Pracowaliśmy dla:

psa_logo.png
sklep_goswimrun_vba_w_excelu_programowanie.png
grow_hr_analizy_vba.png
net_media_hd_makro_vba_excel.png
swimrun_wiory_raporty_automatyzacja_excel.png
digital_knowledge_obserwatory_makra_vba.png
yc_pisanie_makr_vba.png
patyna_raporty_analizy_excelowe.png
dossier_analizy_vba_makra.png